MojAndroid

Spoločnosť Samsung dnes v priestoroch obchodného centra Avion Shopping Park v Bratislave otvorila svoju najväčšiu Samsung Galériu na Slovensku. Predajňa je výnimočná tým, že tu nájdete najrôznejšie produkty výrobcu zo všetkých odvetví. S rozlohou 300m2 je tiež najväčšia svojho druhu na Slovensku.

Podobné predajne nájdete napríklad aj v Bory Mall, SC Europa v Banskej Bystrici či v košickom Auparku. Ide o koncept predajne, kde nájdete všetky druhy výrobkov od Samsungu: od telefónov, cez príslušenstvo až po domáce spotrebiče a robotické vysávače. Na svoje si tak prídu ženy aj muži, malí aj veľkí.

„Naša najnovšia Galéria je výkladnou skriňou toho, čo v súčasnosti na slovenskom trhu ponúkame. Verím, že jej návštevníci sa nechajú inšpirovať tým, čo Samsung v súčasnosti ponúka,“ uviedol Seung Joo Shin, prezident Samsung Electronics Czech and Slovak.

Predajňa zaujme aj skutočne pekným dizajnom. Je v nej množstvo priestoru, produkty majú vždy svoje miesto a môžete si tu popozerať a vyskúšať naozaj čokoľvek. Súčasťou je aj zákaznícke servisné stredisko. Predajňa bude otvorená denne od 10:00 do 21:00, počas víkendov dokonca od 9:00.

5.10.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+