MojAndroid

Americká letecká spoločnosť American Airlines chce v spolupráci so Samsungom Mobile vybaviť niektoré vybrané lety Android tabletmi Samsung Galaxy Tab 10.1. Galaxy Tab by mal vystriedať momentálny osobný zábavný systém, ktorý spríjemňuje dlhé cesty pasažierom prvej triedy.

Čo sa týka vnútroštátnych letov, tablety Samsung Galaxy Tab 10.1 by sa mali objaviť na letoch medzi letiskom JFK v New Yorku a Los Angeles, ďalej medzi New yorkom a San Franciskom, a medzi Miami a Los Angeles – a to v lietadlách Boeing 767-200 a 767-300. Na tablety sa môžu tešiť aj pasažieri medzištátnych letov do Južnej Ameriky a Európy, ale iba v lietadlách typu 767-300. K vymenovaný ešte možno pribudne linka Boeingom 757 medzi Bostonom a Los Angeles.

Nájde sa medzi vami niekto, kto pravidelne lieta do Ameriky, trebárs na obchodné cesty? Dajte nám vedieť ak na Galaxy Tab 10.1 natrafíte. Každopádne, sme radi, že sa Android zariadenia už využívajú aj takto, a získavajú si nových priaznivcov.

Zdroj: Android Central

13.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+