MojAndroid

Všetci už netrpezlivo očakávame predstavenie novej vlajkovej lode spoločnosti Samsung, smartfónu Galaxy SIII, ktorý by pokračoval v úspešnej rade Galaxy smartfónov. Dokonca už poznáme aj dátum jeho predstavenia, ktoré by sa malo konať 3.mája na tlačovej konferencii Londýne – pozvánku sme dostali aj my, takže sa môžete tešiť na exkluzívne zábery a najnovšie informácie priamo z tohto podujatia.

Do odhalenia Galaxy SIII však stále ostáva viac ako týždeň, no Samsung už včera na Twitteri publikoval zaujímavý odkaz v tvare tgeltaayehxnx. Čo to znamená? Ide o anagram, po ktorého preložení získame nasledovnú vetu: The Next Galaxy (Ďalší Galaxy). Ak za koniec tohto anagramu pripnete .com, dostanete adresu webovej stránky, na ktorej nájdete odpočítavanie. Už o niekoľko hodín, presne o 13:00, sa tak dozvieme niečo nové. Bude to odhalenie Samsungu Galaxy SIII? Pravdepodobne nie a domnievame sa, že ide skôr o akúsi hru spoločnosti, ktorou nás bude chcieť navnadiť na oficiálne predstavenie smartfónu v Londýne. V čase o 13:00 sa tak pravdepodobne dočkáme ďalšej hádanky, ktorá nám poodhalí ďalší kus skladačky menom Galaxy SIII. Článok budeme priebežne dopĺňať o aktuálne informácie. Zostaňte s nami ;).

Aktualizácia 23.4 13:00

Tak ako sme predpokladali Samsung odhalil dve upútavky, ktoré nechávajú znova všetkých v napätí. Spoločnosť si vo videu neodpustila ani menšie zavtipkovanie, keď  v ňom zobrazila ovce (zarytých Apple fanúšikov ).

23.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+