MojAndroid

Vlajkové lode roku 2017 sú už (pravdepodobne) všetky predstavené a čakajú na svoju príležitosť aj počas vianočných nákupov darčekov. Blíži sa však rok 2018 a s ním aj nové zaujímavé predstavenia smartfónov. Ako inak, už teraz dochádza k únikom viacerých informácií a obrázkov. Najnovšie sa o rozruch postaral výrobca odolných krytov, ktorý “omylom” zverejnil kryt pre Samsung Galaxy S9 spolu so smartfónom.

Ako môžete vidieť, na prednej strane príliš veľa zmien nenastalo. Vyzerá to tak, že sa opäť môžeme tešiť na Infinity displej a smartfón úzkych tvarov. Veľká zmena však čaká zadnú stranu. Nachádza sa tu duálny fotoaparát. No a kým pred tým sa nachádzal blesk na ľavej strane, tento raz ho nájdeme umiestnený pod fotoaparátom. Samsung tiež zrejme vypočul všeobecné lamentácie ohľadom pozície snímača odtlačkov prstov, a tak ho nájdeme na (veríme že) praktickejšom mieste.

Nevieme ako vás, ale nás celkom potešila informácia ohľadom ponechania 3,5 mm audio jacku na slúchadlá. Čo sa týka tlačidiel, okrem zvyšovania a znižovania hlasitosti je tu tiež známe tlačidlo asistenta Bixby a na pravej strane je tlačidlo napájania. Uvidíme však až časom, či bude nová eS Devina takto vyzerať. Predsa len, stále nás čaká pár mesiacov do predstavenia.

Zdroj: phandroid.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+