MojAndroid

Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 plus sa budú predávať aj u našich Slovenských operátorov. Informácie o tom, kedy si ich u nich budete môcť zakúpiť budeme postupne dopĺňať do tohto článku.

Orange:

Orange zatiaľ o konkrétnom predpredaji neinformoval. Z tlačovej správy Samsungu však vieme, že v Orangei bude Samsung Galaxy S8 dostupný exkluzívne v Modrej farbe, a to od 1. mája. Podrobnejšie informácie zisťujeme.

Doplnené:

Už od dnes si môžu zákazníci v Orangei objednať dlho očakávané novinky – mobilné telefóny Samsung Galaxy S8 a S8+.  Zákazníci Orangeu môžu oba telefóny získať medzi prvými, a to už od 1 eura pri nákupe na splátky. Predobjednávky potrvajú do 19. apríla, oficiálny predaj štartuje 28. apríla. Samsung Galaxy S8 bude v predaji za 799 eur a väčší model Samsung Galaxy S8+ za 899 eur.

Telekom:

Predpredaj bude prebiehať od 29. marca 2017 18:00 až do 19. apríla 2017. Zákazníci budú môcť využiť špeciálny benefit predpredaja – možnosť dostať sa k novému GALAXY S8 či S8+ smartfónu už o 8 dní skôr ako bude štandardný štart predaja na Slovensku

Telekom bude vybavovať záujemcov z predobjednávok po Veľkej noci, aby sa mohli prví zákazníci dostať k telefónom 20. apríla, t.j. 8 dní pred ostrým štartom predaja – ten je stanovený na piatok 28. apríla 2017.

Pre túto vlnu predpredaja Telekom ponúkne tri varianty noviniek: Samsung GALAXY S8 64 GB vo farbách Midnight BlackOrchid Grey, model s väčším displejom Samsung GALAXY S8+ 64 GB vo farbe Midnight Black.

Špeciálnu stránku s predobjednávkou nájdu zákazníci na tomto odkaze: https://www.telekom.sk/predpredaj/samsung-galaxy-s8

O2:

Zákazníci majú možnosť si nezáväzne predobjednať jeden z modelov, stačí vyplniť jednoduchý formulár. Benefitom pre tento rok je doručenie o 8 dní skôr pred začiatkom oficiálneho predaja (28.04.2017). Cena za model Samsung Galaxy S8 je 818 eur, za model S8+ 914 eur (bez paušálu). Predobjednať sa dajú na stránkach O2 soda.

Článok budeme priebežne aktualizovať. Podrobné informácie o dostupnosti a cene zisťujeme.

29.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+