MojAndroid

Redakcia MojAndroid.sk si bola nové smartfóny Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ pozrieť aj naživo v Londýne. Všetky podrobnosti sme už zhrnuli v samostatnom článku, do pozornosti vám však chceme dať aj video. To ukazuje Galaxy S8 a S8+ v plnej svojej kráse. Nech sa páči.

Samsung nám ukázal nielen vlajkové lode, ale aj hlasového asitenta Bixby a novú dokovaciu stanicu DeX. Tá rozšíri funkcionalitu nových Galaxy smartfónov o špeciálny desktopový režim. Samsung je jeden z prvých Android výrobcov, ktorý ideu práce v takomto režime dotiahol až dokonca a ponúka ju ako jednu z hlavných konkurenčných výhod. Jej použiteľnosť si už čoskoro budeme môcť overiť aj v praxi, teraz vám však prinášame aspoň krátku demonštráciu toho, ako DeX funguje v praxi.

29.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+