MojAndroid

Majitelia vlajkovej lode Samsung Galaxy S8 sa už nevedia dočkať aktualizácie na Android 8.0 Oreo. Po tom, čo bol update spustený, bol krátko na to pre neočakávané reštarty niektorých zariadení pozastavený na dobu neurčitú. Teraz Samsung znovu spúšťa aktualizáciu, snáď už poslednýkrát.

Aktualizácia prichádza vo veľkosti približne 530 MB pre model Galaxy S8 duo a prináša všetky nové funkcie, ktoré sme očakávali už pri prvom spustení aktualizácie. Update sa zatiaľ objavil v Nemecku, no je veľmi pravdepodobné, že tentokrát sa už začne šíriť skutočne rýchlo a do niekoľkých dní zavíta aj na zariadenia u nás.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Aktualizované 10. 3. o 09:10:

Viacerí naši čitatelia nám potvrdili, že aktualizácia konečne dorazila aj na slovenské zariadenia. Ak ste ju ešte neobdržali aj vy, môžete jej dostupnosť skontrolovať v nastaveniach zariadenia, prípadne počkať, kým sa na vašom telefóne zobrazí upozornenie.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.3.2018
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+