MojAndroid

Vlajková loď Samsung Galaxy S8 dostáva v týchto dňoch u nás zaujímavú aktualizáciu. Tá má pomerne slušnú veľkosť cez 600 MB, no prináša hneď niekoľko užitočných vylepšení. Tie sa týkajú fotografovania, ako aj samotného ovládania telefónu.

Náš tip
AKCIA: Kúpte si v lete Samsung Galaxy S8 alebo S8+ a získajte darčeky v hodnote 127 eur zadarmo

Najväčšou novinkou je možnosť nastaviť si ukrývajúcu sa navigačnú lištu. Ku klasickej lište pribudla jednoduchá ikonka, po kliknutí na ktorú sa navigačná lišta zo spodnej časti obrazovky celkom ukryje a vy tak máte k dispozícii celý rozmer displeja. Uvidíte tak viac obsahu a práca s multimédiami, ale aj bežnými aplikáciami bude oveľa jednoduchšia a príjemnejšia.

Okrem toho aktualizácia vylepšuje kvalitu panoramatických fotografií. Tie je teraz možné publikovať aj na sociálnej sieti Facebook, takže používatelia budú mať viac dôvodov zhotovovať takéto fotografie. Okrem toho boli upravené farby pozadí a samozrejmosťou sú aj ďalšie drobné vylepšenia a opravy. Aktualizáciu sme dostali aj na náš firemný Samsung Galaxy S8, a tak je pravdepodobné, že v najbližšej dobe môžete update očakávať aj vy.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+