MojAndroid

Aj keď sa zdá, že ošiaľ okolo nových vlajkových lodí Samsungu pominul len pred nedávnom, už sa objavujú prvé informácie o jeho nasledovníkovi. Nový Samsung Galaxy S7 by mohol opäť priniesť viaceré inovácie, aj keď momentálne sa o nich dozvieme len ťažko. Mohli by medzi ne patriť napríklad nový procesor Snapdragon 820, či nový 20 Mpix ISOCELL fotoaparát, prípadne rovno duo snímačov podobné tomu, ktoré sa nachádza napríklad na HTC One M8. Výbornou správou je, že sa hovorí aj o návrate podpory microSD pamäťových kariet.

Náš tip
Samsung Galaxy S7 (Project Lucky): Poznáme prvé detaily

Najnovšie našu pozornosť púta informácia, ktorá prezrádza možný dátum predstavenia. To by sa mohlo udiať už v januári s tým, že novinka by do predaja mohla prísť už o mesiac neskôr – teda vo februári. Aj keď táto správa je momentálne len predmetov dohadov, je možné, že Samsung S7 skutočne predstaví skôr ako pominulé roky. Vďaka skoršiemu uvedeniu na trh by totižto mohol získať náskok pred konkurenciou a predať tak viac kusov svojho zariadenia skôr, ako svoje vlajkové lode uvedenú aj ostatní výrobcovia. Či sa mu však novú vlajkovú loď podarí dokončiť v tak krátkom čase je stále otázne.

Zdroj: phandroid

 

28.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+