MojAndroid

Zatiaľ najlepší pohľad na Samsung Galaxy S6 priniesol Tweet šéfa amerického T-Mobile, Johna Legere, ktorý prisľúbil jeho dostupnosť aj u tohto mobilného operátora. Samozrejme, o novinke neposkytol žiadne ďalšie informácie o jej výbave, ako ani to, kedy by sa mala dostať na trh, či za koľko. Napriek tomu prekvapil fotografiou, ktorá nám dáva zatiaľ najlepší pohľad na tento očakávaný smartfón a podľa nej, sa môžeme skutočne tešiť na niečo výnimočné.

B-Tz1vkIMAAhnDT

Spredu vyzerá nový Samsung Galaxy S6 ako minulý rok predstavený Note Edge s tým rozdielom, že jeho displej prechádza až do strán z obidvoch strán. Znamená to, že rámiky úplne zmiznú, o čom spoločnosť informovala už aj v jednom zo svojich reklamných videí. Otázne stále ostáva, či sa nahodou nedívame na Edge verziu nového smartfónu.

Samozrejmosťou majú byť aj zaoblené hrany a konštrukcia vyrobená z kovu. Zadná strana bude pravdepodobne pokrytá materiálom, ktorý Samsung doteraz ešte nepoužil v žiadnom inom zariadení. Okrem úplne nového dizajnu sa však môžeme môžeme tešiť aj na poriadnu výbavu, vrátane výkonného procesora, kvalitného displeja, fotoaparátu, či bezdrôtového nabíjania. Všetko bude odhalené už o niekoľko dní v Barcelone, presne 1. marca, kde nebudeme chýbať ani my.

Screenshot_2015-02-21_10.18.21.0

Zdroj: verge

23.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+