MojAndroid

Koncom júna sme vás informovali o sprístupnení aktualizácie na Android 4.4 KitKat pre minuloročný Samsung Galaxy S4 mini. Samsung však nezaostáva vo svojej snahe aktualizovať novšie smartfóny, čo dokazujú aj informácie o aktualizácii dual SIM verzie spomínaného modelu – Samsung Galaxy S4 Mini Duos s modelovým označením GT-I9192.

Aktualizácia je nanešťastie dostupná zatiaľ len pre ruských majiteľov zariadenia, no očakávame postupné uvoľňovanie aj pre ostatné európske krajiny. Ak teda vlastníte Samsung Galaxy S4 Mini Duos a nekupovali ste ho v Rusku, budete si musieť na nový Android ešte chvíľu počkať. Spolu s novou verziou sa dočkáte menších úprav vzhľadu, niektorých funkcií špecifických pre Android KitKat, ako je tlač z cloudu alebo zobrazenie obalu albumu na uzamknutej obrazovke pri prehrávaní hudby. Očakávať môžete aj vylepšenú stabilitu systému či mierny nárast výkonu.

Zdroj: gsmarena

19.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+