MojAndroid

Možno to znie ako poriadny nezmysel, no zdá sa, že vodeodolnosť Galaxy S4 Active  Samsung nepovažuje za dostatočný dôvod, aby uznával reklamácie pri poškodení tekutinami. V manuáli a záručných podmienkach zariadenia sa doslova píše, že záruka sa nevzťahuje na poruchy a poškodenia spôsobené jeho vystavením kvapalinám, piesku alebo špine.

“Táto obmedzená záruka sa nevzťahuje na vady alebo poškodenia vzniknuté nesprávnym používaním, nevhodným skladovaním, vystavením abnormálnym podmienkam, kvapaline, vlhkosti, piesku, nečistotám alebo spôsobené netypickým fyzickým, elektrickým alebo elektromechanickým namáhaním …. “

Samsung-Galaxy-S4-active-London-30

Táto informácia vyplávala na povrch po zverejnení vlastných skúseností s reklamáciou Galaxy S4 Active jeho majiteľom a zároveň aj zamestnancom amerického operátora AT&T. Jeho Galaxy S4 Active sa niekoľko minút po vynorení z vody začal správať čudne. Po otvorení zadného krytu zistil, že sa do vnútra dostala voda.

Ohľadom reklámacie S4 Active sme sa informovali aj priamo u slovenského Samsungu, ktorý pre MojAndroid.sk poskytol nasledovné prehlásenie:

Samsung GALAXY S4 Active bol navrhnutý a certifikovaný pre splnenie normy IP67. V rámci našej štandardnej koncepcie starostlivosti o zákazníka, aktívne monitorujeme kvalitu výrobkov a budeme skúmať otázky jednotlivých konkrétnych zariadení, ak sa vyskytnú. Aktuálne pracujeme na zlepšení záručných podmienok pre GALAXY S4 Active zákazníkov. Hneď ako bude úprava dokončená, budeme zákazníkov informovať. 

Ďalšie informácie ohľadom záruky zisťujeme a budeme vás o nich informovať priamo v tomto článku.

6.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+