MojAndroid

Samsung Galaxy S III v posledných dňoch získal na Slovensku menšiu aktualizáciu, ktorá prináša ale len niekoľko menších noviniek. Update prichádza vo forme OTA balíku, ktorého dostupnosť je možné skontrolovať priamo v nastaveniach telefónu. Čo do dátového objemu má aktualizácia veľkosť približne 33 MB a nesie označenie I9300XXUGNA8. Informovali o tom naši čitatelia, ktorí ju dostali počas predchádzajúcich dní.

Samozrejme, už veľkosť aktualizačného balíku naznačuje, že zmien nie je veľa. Čitatelia potvrdili, že pribudla len aplikácia Google Drive, ktorá je teraz natívne predinštalovaná v systéme. Na internete sa ale objavili správy o tom, že Samsung v niektorých distribúciach pridal niekoľko kontroverzných aplikácií. Konkrétne na modeloch Galaxy S III z Poľska, ktoré si mohli zákazníci kúpiť aj na Slovensku. Verzia XXUGNA8 obsahovala len Google Drive. Aké máte s touto aktualizáciou skúsenosti vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Za tip ďakujeme čitateľovi Matejovi

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+