MojAndroid

Spoločnosť Samsung vydala novú aktualizáciu pre Galaxy Note 9, avšak mnohí z nej nie sú nadšení. Nová aktualizácia je pre krajiny, v ktorých je Note 9 stále na septembrovom bezpečnostnom balíku, ako sú Spojené Arabské Emiráty, Irán či juhoafrické štáty. Prináša októbrový bezpečnostný balík, ktorý je však novšej verzie ako októbrový balík v krajinách, kde už vyšiel.

Viac ako bežná veľkosť bezpečnostných aktualizácií Samsungu

To znamená, že novembrový bezpečnostný balík pre tento rok tak skoro do vyššie uvedených krajín nedorazí. Ale na trhoch, kde je už k dispozícii ten októbrový, to nemusí tak dlho trvať. Verzia softvéru sa dostáva k N960FXXU2ARJ7. Changelog nezmieňuje nič nové, iba vylepšenú bezpečnosť. Ide o zhruba 200MB veľký download, čo je viac ako bežná veľkosť bezpečnostných aktualizácií Samsungu pre zariadenia s Android Oreo.

Ak si na svoj Galaxy Note 9 chcete stiahnuť novú aktualizáciu, otvorte Nastavenia telefónu, klepnite na Aktualizácia softvéru a následne na možnosť Ručné stiahnutie aktualizácie. Nie je k dispozícii cez Smart Switch, ale možno očakávať, že to sa v najbližších dňoch zmení.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.11.2018
Zdroj: sammobile
 • Marián Rudkaj

  Veď je November :D Bože to je tragédia….

  • Patrislaw

   Mám note 8 a októbrovu mám asi 2 týždne. Už teraz sa šíri novembrová

   • Marián Rudkaj

    No tak potom je buď chybný článok alebo naozaj niektoré modely sú zaspaté.

    • Michal Chabada

     My v článku píšeme o Note 9 :-)

 • Peter Kmec

  Rovnako ju dostal aj Huawei P20 Pro. Pri P20 Pro je ale zaujímavá veľkosť. 517MB je pomerne dosť na to, že “by sa malo” jednať len o bezpečnostné záplaty za 10/2018 :)

 • Rastislav Salamon

  Galaxy S9 ju dostala asi pred tyzdnom alebo dvoma

+