MojAndroid

Samsung Galaxy Note II sa objavil na trhu len prednedávnom a prišiel vo svojom klasickom prevedení v bielej farbe. Teraz sa však objavila informácia, že tento prístroj by sa mal v dohľadnej dobe objaviť aj v „sesterskom“ sfarbení, a to vo farbe čiernej. O nových sfarbeniach Samsung Galaxy Note II sme vás informovali aj v minulosti.

Podľa dostupných informácií z tlačovej správy by sa Samsung Galaxy Note II mohol objaviť v obľúbenej čiernej farbe už čoskoro. Aj keď sa Samsung rád hrá so sfarbením svojich zariadení v rôznych odtieňoch dúhy, čierna v tomto prípade skôr pôsobí fádne. Prednedávnom predaj Samsung Galaxy Note II zariadení dosiahol predaj 5 miliónov zariadení a fascinujúce na tom bolo to, že túto métu Samsung Galaxy Note II v predaji prekonal len za niekoľko mesiacov od uvedenia na trh.

Otázne však ostáva, aký úspech zaznamená čierna farba medzi fanúšikmi tejto značky a zariadenia Samsung Galaxy Note II. Na odpoveď si budeme musieť počkať niekoľko týždňov od oficiálneho uvedenia Samsung Galaxy Note II v čiernej farbe.

Aktualizácia:

Vyššie uvedený obrázok bol vytvorený fanúšikom Samsungu. Čiernu verziu Galaxy Note II tak pravdepodobne tak skoro neuvidíme, aj keď nie je vylúčené, že ďalšie farebné verzie tohto zariadenia vrátane čiernej, predstaví spoločnosť na CES 2013.

Zdroj: AndroidSlash

31.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+