MojAndroid

Spoločnosť DisplayMate pravidelne prináša hodnotenia zobrazovacích panelov na smartfónoch. Doteraz bol lídrom práve smartfón Samsung Galaxy S8. Spoločnosť uviedla, že išlo o najlepší zobrazovací panel, aký bol vôbec vytvorený pre smartfóny. Teraz toto tvrdenie prekonal nový model Samsung Galaxy Note 8, ktorý ako prvý v histórii získal pre svoj displej hodnotenie A+ od DisplayMate.

Vylepšený jas, ale aj farebné spektrum

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Správa o výsledkoch od spoločnosti DisplayMate tvrdí, že vylepšenie sa udialo najmä na poli jasu displeja. 6,3″ Super AMOLED zobrazovač ponúka až o 22% vyšší jas ako predošlý model zo série S8. Maximálny jas je navyše podľa správy výkonnejší v prípade využitia automatickej regulácie jasu. Táto funkcia by mala majiteľom nového smartfónu ponúknuť optimálny jas za akýchkoľvek okolností a táto optimalizácia by mala mať aj pozitívny vplyv na výdrž batérie.

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy Note 8.

Okrem jasu ponúka displej aj lepšie a najmä prirodzenejšie farebné spektrum a to najmä v prostredí s vysokým okolitým svetlom. Zaznamenaná bola tiež vyššia presnosť farieb a tiež uhol zobrazenia týchto farieb. Svoju úlohu splnila aj optimalizácia výkonu pri zobrazovaní či úspora energie.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8 oficiálne predstavený. Pozrite sa, čo ponúka! | VIDEO

Páči sa vám displej na vlajkových modeloch spoločnosti Samsung? Myslíte si, že ide o hlavné lákadlo pri kúpe smartfónu Samsung? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Zdroj: androidauthority

29.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+