MojAndroid

Samsung po vyhrotení situácie s Galaxy Note 7 posiela svojim zákazníkom praktické balenie pre jeho vrátenie. O tom, že Samsung to s bezpečnosťou prepravy týchto dnes už potenciálne nebezpečných zariadení myslí vážne, dokazuje práve tento balíček. Ten obsahuje až štyri krabice, z ktorých niektoré sú vybavené aj teplotnou izoláciou a sú odolné voči ohňu. Navyše dostanete aj manuál ako Note 7 do nich zabaliť a dokonca aj rukavice!

Poslanie takéhoto balíčku svojim zákazníkom je už len vyvrcholením celej ságy s vybuchujúcimi Note sedmičkami. Pre Samsung je to nepochybne veľká rana, ktorá ho vyjde poriadne draho, nehovoriac o tom, že medzi ľudmi utrpela najmä jeho povesť. Nateraz sú inštrukcie pre zákazníkov jasné. Note 7 majú vrátiť a vymeniť ho za iné zariadenie spoločnosti, prípadne požadovať vrátenie peňazí. Viac informácií uvádzame v samostatnom článku.

Zdroj: phonearena

12.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+