MojAndroid

Už o necelé tri mesiace by mala spoločnosť Samsung predstaviť tohtoročnú generáciu radu Galaxy Note. Podľa nedávnych špekulácií by sme sa mali dočkať dokonca štyroch modelov Samsung Galaxy Note 10. Mali by sa líšiť veľkosťou displeja, podporou 5G a dokonca by sa mal údajne objaviť model Galaxy Note 10e s plochým displejom. Najnovšie informácie o Samsungu Galaxy Note 10 pochádzajú od pomerne vierohodného leakera Ice Universe (@UniverseIce), ktorý má blízke zdroje v spoločnosti Samsung. Ten teraz opísal, ako bude vyzerať a z akých snímačov sa bude skladať fotoaparát vlajkovej lode. Server PhoneArena na základe jeho popisu vytvoril render, ktorý nám poskytne aj vizuálnu predstavu.

Render nám ukazuje podstatnú zmenu v rozložení snímačov oproti modelu Samsung Galaxy S10 5G. Práve z neho mal pôvodne dizajn Samsungu Galaxy Note 10 vychádzať. Snímače fotoaparátu nebudú v horizontálnom rade, ale vo vertikálnom, a to dokonca v dvoch radoch. V prvom rade nájdeme hlavný snímač, ultraširokouhlý a telefoto snímač. V druhom LED blesk, ToF senzor a Flood Iluminator, ktorý využíva napríklad iPhone X pre rozpoznávanie tváre(Face ID). Oproti minulým generáciám bude chýbať snímač tepu srdca. Táto funkcia nebola v minulých generáciách veľmi využívaná a veľa majiteľov o nej často ani nevedelo. Viac by sme sa mali dozvedieť už v auguste.

29.5.2019
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+