MojAndroid

10-palcový tablet od Samsungu Galaxy Note 10.1 2014 získal aktualizáciu na Android 4.4 KitKat už pred nejakým časom. Majitelia tabletu v LTE verzii museli na nový Android ešte počkať, no teraz sa môžu tešiť aj oni.

LTE verzia tabletu dostáva aktualizáciu na nový Android 4.4 práve v týchto okamihoch. Nový update prináša citeľné zvýšenie výkonu a zlepšenie odozvy pri pohybe v prostredí a aplikáciach. Ak ste aktualizáciu ešte neobdržali, môžete manuálne skontrolovať dostupnosť v nastaveniach v sekcii O tablete. V diskusii sa môžete s ostatnými užívateľmi podeliť o svoje dojmy z nového systému, prípadne napíšte, aké ďalšie novinky ste v systéme objavili.

Za námet na článok ďakujeme užívateľovi Michalovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+