MojAndroid

Tento rok sme sa mohli stretnúť ešte v januári tohto roka na akcii Salón Elektromobilov 2020 v Bory Mall. O pár týždňov po akcii sa však situácia výrazne zmenila aj na Slovensku, no prípravy ďalšej udalosti to zásadne nenarušilo. Už v septembri sa teda uskutoční podujatie  na východnom Slovensku, v Košiciach. Registráciu sme už spustili na webe e-salon.sk.

Salón elektromobilov tentokrát na východe

Salón Elektromobilov 2020 je akcia, ktorá je šitá na mieru všetkým fanúšikom elektromobilov. Už v januári sme vám priniesli kopec zaujímavých a odborných prednášok. Mohli ste si zblízka obzrieť množstvo aktuálnych modelov z radov elektromobilov a plug-in hybridov a zároveň sa stretnúť s ľuďmi z oboru.

V septembri sa teda presunieme na východné Slovensko. Podujatie sa uskutoční v Košiciach, v obchodnom centre Atrium Optima Košice. Čakať na vás bude opäť bohatý program zostavený zo série prednášok, výstavy najnovších modelov elektrifikovaných áut a nebudú chýbať ani testovacie jazdy. Ak sa chcete zúčastniť, stačí sa zaregistrovať na oficiálnej webovej stránke.

Špeciálny partner akcie je ZSE Drive. Akciu organizuje portál MojElektromobil.sk, OZ EVLERS a Čistá Energia.

3.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+