MojAndroid

Salón Elektromobilov 2020, výstava zameraná výhradne na elektromobily a plug-in hybridy, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu, sa nezadržateľne blíži. Prebiehať bude už v dňoch od 24. do 26. januára 2020 v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave. Pod jednou strechou tu dôjde k obrovskej koncentrácii elektrických vozidiel, technológií a odborných vedomostí z tejto oblasti.

Záujem o elektromobily rastie

Výstava reaguje na neustále narastajúci dopyt po elektromobiloch a pridružených informáciách. Verejnosť sa bude môcť naživo zoznámiť s aktuálne dostupnými modelmi, no zároveň bude mať na dosah odpovede na všetky pálčivé otázky a dozvie sa aj detaily o ďalšom očakávanom vývoji elektromobility, potrebnej infraštruktúry na Slovensku, či dokonca o plánovanej podpore zo strany ministerstiev. 

Zaujímavý program

Počas všetkých troch dní výstavy Salón Elektromobilov 2020 bude prebiehať zaujímavý program pozostávajúci z odborných prednášok, prezentácií najnovších elektromobilov a plug-in hybridov, panelových diskusií a rôznych bonusov ako sú napríklad testovacie jazdy. Špecialitou bude druhé neformálne stretnutie majiteľov elektromobilov na Slovensku, takže o praktické skúsenosti, rady a tipy skutočne nebude núdza. 

Elektromobil na víkend alebo celý týždeň

Pre registrovaných účastníkov sú pripravené aj darčeky v podobe Kalendára elektromobilov na rok 2020. Registráciou sa zároveň zapoja do žrebovania o zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla Model 3 Performance

Vyhrať môžete jeden z týchto elektromobilov:

  • Peugeot e-208
  • Renault ZOE
  • Volkswagen e-up!
  • Hyundai IONIQ Electric
  • Volvo XC60 Hybrid
  • jazda na Tesla Model 3

Výherca získa elektromobil na víkend alebo až na celý týždeň. Vstup aj registrácia na výstavu Salón Elektromobilov 2020 sú bezplatné. Registrácia bola spustená a prebieha na oficiálnej webovej stránke e-salon.sk. Stačí ju vyplniť raz, platí na všetky tri dni výstavy.

>>> Registrácia zadarmo <<<  

17.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+