MojAndroid

Po čase tu máme ďalšiu skvelú akciu pre našich čitateľov. Slovenský vývojár Rudo Halmi sa rozhodol, že sa s vami podelí o ďalšie promo kódy ku svojej aplikácii Rýchly prevod mien. Špeciálne kódy odomknú plnú verziu aplikácie úplne zadarmo. Ich počet je ale obmedzený na 400 kusov, tak sa poponáhľajte, aby sa aplikácia zadarmo ušla aj vám!

Rýchly prevod mien – vreckový nožík vo svete menových kurzov

Aplikácia Rýchly prevod mien patrí vo svojej kategórii medzi najlepšie spracované tituly. Ponúka obrovské množstvo funkcií, ako napríklad celý zoznam zdrojov kurzového lístka. Aplikácia tak pomôže pri cestovaní, ale aj pri investičných rozhodnutiach. V aplikácii dokonca nájdete aj prevodník pre množstvo kryptomien.

Množstvo funkcií aplikácie je k dispozícii zadarmo. Prémiová verzia, ktorá stojí bežne 1,79 EUR, odomyká ďalšie zaujímavé funkcie:

  • Viac zdrojov kurzového lístka
  • Viac tém prostredia
  • Väčšie časové intervaly pri grafoch
  • Žiadne reklamy
Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ako aktivovať zľavový kód?

Všetky tieto funkcie teraz môžete mať úplne zadarmo! Stačí, keď zadáte svoju e-mailovú adresu do formulára nižšie a následne obdržíte e-mail so špeciálnym promo kódom. Postup jeho uplatnenia je nasledovný:

  • Otvorte aplikácie Obchod Play, gestom potiahnutia z ľavého kraja otvorte výsuvné menu
  • Prejdite celkom dole a zvoľte možnosť Uplatniť kód (v angličtine Redeem)
  • Sem skopírujte kód, ktorý vám bol doručený mailom
  • Teraz otvorte aplikáciu Rýchly prevod mien, otvorte menu a zvoľte možnosť “Kúp/Obnov”

Kódov je iba 400 a platia do 30. 6. 2019. Poponáhľajte sa preto a aktivujte si plnú verziu jednej z najlepších aplikácií na prevod kurzov na trhu ešte dnes!

Rýchly prevod mien
27.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+