MojAndroid

RockPlayer v2 prešiel aktualizáciou, ktorá prináša vylepšené a zmenené používateľské rozhranie, ktoré poskytuje používateľom ešte lepší a viac funkčný zážitok z používania. RockPlayer je univerzálny multimediálny prehrávač, ktorý poskytuje možnosti prehrávania a streamovania multimediálnych súborov v podobe videa a hudby.

Predošlé rozhranie bolo v štýle Android Gingerbread a okrem názvu neposkytovalo ďalšie podrobnosti o prehrávanom videu alebo skladbe.  Dnešná, aktualizovaná verzia aplikácie RockPlayer však prináša nielen vynovené prostredie, navyše poskytuje náhľady a miniatúry, ovládanie gestami a podporu množstva audio a video formátov.

Gestá prinášajú niekoľko možností práce s prehrávačom RockPlayer. Ovládať môžete prehrávanie, jas, veľkosť prehrávaného, zobrazovaného súboru, rýchly posun prehrávaného súboru, zastavenie prehrávania, zobrazenie ovládacieho panelu a zobrazenie ovládacích tlačidiel.

 

Tento spôsob práce s prehrávačom RockPlayer je dobrý pri streamovaní súborov cez UPnP, HTTP, HLS, RTSP, ako aj cez HDMI rozhranie. Súčasťou je aj prístup k widgetu aplikácie.

RockpLayer v2 je teraz dostupný v aktualizovanej verzii v Google Play Store zadarmo.

Verzia: 2.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia RockPlayer

18.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+