MojAndroid

Na trhu s tabletmi je ťažké si vybrať. Existujú tablety s Windows 8, Androidom alebo iOS. Momentálne sa neponúka žiadne cenovo dostupné riešenie, ktoré by ale ponúklo zariadenie s niekoľkými operačnými systémami. Zmeniť by to mohol tablet pomerne neznámej talianskej spoločnosti Ekoore. Tá predstavila mobilné zariadenie, ktoré možno ako prvé na svete dokáže bootovať tri rôzne operačné systémy – Android 4.2 Jelly Bean, Windows 8 a Ubuntu 13.04.

Android tablety Python S3_1

Tablet nesie názov Python S3 a je vybavený 11,6 palcovým displejom s rozlíšením 1 366 x 768 pixelov. Poháňaný je dvojajdrovým procesorom Intel Celeron 847, ktorý je taktovaný na frekvenciu 1,1 GHz. Vo výbave sa nachádza aj 2GB RAM či 32GB SSD disk, ktorý je možné rozšíriť až na 8GB RAM a 128GB SSD. Python S3 disponuje aj širokými možnosťami konektivity. Okrem HDMI výstupu tu nájdete WiFi, ale aj klasický USB port, micro SD slot a 3,5 mm audio jack. Po pripojení dokovacej klávesnice získate navyše ďalšie USB porty a ethernet port pre pripojenie do lokálnej siete. Súčasťou doku je aj 3500 mAh batéria, ktorá v spojení s 4800 mAh vstavanou batériou udrží tablet v chode po dobu 12 hodín.

Android tablety Python S3_6

Cena tabletu Ekoor Phyton S3 sa na talianskom trhu pohybuje na úrovni 599€.

Android tablety Python S3_2 Android tablety Python S3_3 Android tablety Python S3_5 Android tablety Python S3_4

Za tip na článok ďakujeme Romanovi

16.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+