MojAndroid

V minulosti sme videli veľa potravinových spoločností, ktoré uviedli na trh smartfóny pod svojou značkou. Príkladom sú Pepsi alebo KFC. Podľa portálu AndroidAuthority sa teraz na trhu objavil smartfón s logom ďalšieho potravinového giganta. Konkrétne ide o spoločnosť Coca-Cola.

ColaPhone bol uvedený na indickom trhu

Leaker Mukul Sharma tento týždeň na Twitteri zverejnil obrázok smartfónu pod názvom ColaPhone, ktorého farby a dizajn zadnej strany korešpondujú s tematikou značky Coca-Cola. Leaker informoval o uvedení smartfónu na indický trh, už v tomto štvrťroku. Vedenie výrobcu známych sladených nápojov si pravdepodobne myslí, že na tak obrovskom trhu nájde dostatok fanúšikov značky, ktorí si takýto extravagantný smartfón s radosťou kúpia.

Červená farebná schéma je určite v súlade s logom značky Coca Cola, ale portál AndroidAuthority si myslí, že logickejším riešením pre fanúšika je nákup krytu s logom Coca Coly pre jeho existujúci smartfón. Môžete si ho totiž dať kedykoľvek dole a to hlavne v prípade, že by ste sa objavili v spoločnosti, kde by podobne farby a logo mohli pôsobiť extravagantne alebo zahanbujúco.

Navyše sa zdá, že ColaPhone je len prefarbený smartfón značky Realme. Konkrétne jeden z modelov série Realme 10. Štandardný Realme 10 využíva čipset Helio G99 4G, 90 Hz OLED displej a 5 000 mAh batériu. Realme 10 Pro zase ponúka  čipset Snapdragon 695, 120 Hz LCD displej a 5 000 mAh batériu. Ani v jednom prípade sa tak nedá hovoriť o špičkovom smartfóne, ale skôr lacnejších modeloch.

Náš tip
Stane sa Microsoft lídrom v oblasti umelej inteligencie?

 

 

26.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+