MojAndroid

Ako už viete, posledné stretnutie Android fanúšikov Android Roadshow 2012 bude v Trnave. Tešíme sa na vás  zajtra (v sobotu) 24.novembra 2012 (Hotel Holiday Inn, Hornopotočná 5). Okrem peciek ako sú HTC One X+ alebo ASUS Padfone 2, sme si pripravili aj zaujímavý sprievodný program. Počkajú si na vás Angry Birds plyšáky, s ktorými si môžete zahrať túto hru naživo, kolegovia zo SvetAndroida.cz nám zapožičali dve gule Sphero a v spolupráci s aplikáciou Rozšírená Realita sme pripravili špeciálnu hru.

Okrem gule máme pre vás aj interaktívnu pozvánku “zakódovanú” priamo v inzeráte. Leták hľadajte v najnovšom čísle PC REVUE alebo vo vydaní Trnavsko. Naištalujte si aplikáciu Rozšírená Realitazamierte svoj telefón na obrázok a sledujte, čo sa bude diať :-)

Prihláste na stránke AndroidRoadshow.sk, registrácia aj vstup na akciu je zadarmo. Zmena programu je vyhradená.

Poznámka: Vstup je zadarmo, a preto nie je zabezpečené žiadne občerstvenie.

Program

Na Android Roadshow do Trnavy vás pozývajú partneri ASUS, Coverpage, HTC, ESET, Sygic, Tatra banka, Shark, Rozšírená Realita a celý MojAndroid.sk tím.

Ešte stále váhate? Pozrite si, ako sme sa zabavili na Android Roadshow z predchádzajúcich miest z celého Slovenska:

23.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+