MojAndroid

Ste aj vy jedným z tých používateľov, ktorí si radi istým spôsobom tuningujú svoj smartfón? Tulsa Oklahoma zo spoločnosti Sprint Tech rozhodne áno. Séria Galaxy od Samsungu zvyčajne ponúka širokú škálu farebných vyhotovení, avšak stále sa nájde niečo jednoducho výnimočné. Napríklad zabezpečiť číry vzhľad zadného krytu u modelov Samsung Galaxy Note 5 či Samsung Galaxy S6. Vďaka takejto špeciálnej úprave je vidieť v podstate všetky vnútornosti telefónu. Všetko spočíva len v odstránení farebnej fólie z vnútornej strany zadného skla.

SbQjVMV

Postup začína pomerne jednoducho. Stačí trochu horúceho vzduchu zo sušiča vlasov pre uvoľnenie lepidla a následne použitie gumovej prísavky pre odobratie pôvodného skleneného krytu. Ďalším krokom je napríklad pomocou žiletky odlúpnuť fóliu na vnútornej strane a dôkladne ju odstrániť. Potom už ostáva len číre, čisté sklo nasadiť späť na pôvodné miesto. Najlepšie na tomto postupe je, že po vyčistení je možné zadný kryt sprejom premaľovať na ľubovoľnú obľúbenú farbu používateľa. Kreatívnym nápadom je taktiež umiestniť pod kryt rôzne ústrižky či obrázky a pod. Záleží len od fantázie používateľa. Svoje čaro však rozhodne má aj pohľad na vnútornosti smartfónu.

20151014_170819

Rozhodne je to atraktívna zmena dizajnu smartfónu. Majte na pamäti, že ak má kryt opäť držať pevne a spoľahlivo, bolo by dobré použiť trochu lepidla a to môže vytvárať drobné škvrny. Okrem toho je naozaj dôležitou informáciou aj to, že taktouto úpravou samozrejme prichádzate o záruku.

20151014_144538 20151014_144551

Zdroj : phandroid.com

19.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+