MojAndroid

Skyfire vydal pre pár dňami novú verziu (4.0) svojho populárneho internetového prehliadača pre Android, ktorá obsahuje zopár nových nastavení, a funkcií pre interakciu so sociálnymi sieťami.

Základná verzia aplikácie je zadarmo, ale za $2.99 získate prístup ku službe konverzie videa, ktorej princípom je streamovanie videa cez Skyfire servery, ktoré ho optimalizujú a prispôsobujú pre smartfóny (napr. tie, ktoré nepodporujú Flash).

Jednou z noviniek v aplikácii SkyFire je plávajúci panel “SkyBar,” ktorý sa zobrazuje na spodku displeja. SkyBar obsahuje tlačidlá, pomocou ktorých napríklad jednoducho dáte zobrazenú internetovú stránku či odkaz na Twitter alebo na Facebook. Tiež sa pomocou neho dostanete ku svojim RSS čítačkám, vrátane tých, odber ktorých máte nastavený cez Google Reader. Zobrazené tlačidlá sa dajú zmeniť v nastaveniach (k dispozícií je aj Groupon). Dobrý napad.

Pridané záložky, pomocou ktorých sa presúvate medzi otvorenými stránkami, tiež prehliadaču pridávajú na použiteľnosti. Pozrite si nový prehliadač v akcii v nasledujúcom videu:

Android Market | AppBrain

Zdroje: Business Insider, SkyFire Blog

27.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+