MojAndroid

Spoločnosť OnePlus predstavila svoj najnovší smartfón OnePlus 3 pred nejakým časom a znovu ide o veľmi zaujímavé a možno aj trochu kontroverzné zariadenie. Telefón ponúka veľmi atraktívny unibody dizajn a je preto veľmi nepravdepodobné, že by niekto z vás niekedy mohol vidieť, čo sa ukrýva vo vnútri zariadenia. Odpoveď na túto otázku ale priniesol portál FoneArena, ktorý novinku od čínskej spoločnosti rozobral a pozrel sa, ako je vyriešené usporiadanie vnútorných komponentov.

Náš tip
OnePlus 3 vs vlajkové lode roku 2016 | POROVNANIE

Všetko nasvedčuje tomu, že rozobratie telefónu je pomerne jednoduchou záležitosťou. Po odobratí dvoch spodných skrutiek stačí oddeliť zadný kryt od zvyšku telefónu a môžete sa pozrieť, čo sa nachádza vo vnútri. Komponenty sú tu uložené pomerne rozumne a prípadná oprava u vás doma možno nebude až taká náročná, ako by ste si na prvý pohľad mohli myslieť. Ak s tým ale nemáte skúsenosti, možno bude stále lepšie, keď riešenie prípadných problémov necháte na odborníkov.

Zdroj: FoneArena via Android Central

27.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+