MojAndroid

Spoločnosť Polaroid, priekopník okamžitej fotografie prezradil, že čoskoro predstaví nový fotoaparát s výmennými objektívmi, ktorý bude poháňať operačný systém Android. Bližšie informácie o špecifikácií zariadenia nie sú dostupné, no podľa špekulácií bude vybavený 18 MPix sensorom, 3,5 palcovým displejom, slotom pre microSD kartu, HDMI výstupom, Wi-Fi konektivitou a Androidom vo verzii 4.0. Fotografia, ktorú vidíte na obrázku nižšie, pôvodne unikla prostredníctvom ruskej sociálnej siete VK.

Na CES 2013 bude predstavený Androidom poháňaný fotoaparát, s výmennými krytmi. Ďalšie informácie a špecifikácie budú zverejnené v priebehu show.” Prezradil Scott Hardy, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Polaroid, v e-mailovom vyhlásení pre portál Imaging resource. 

Aj keď dizajn každého fotoaparátu je pomerne všeobecný, ten z obrázku sa pozoruhodne podobá na Nikon 1 J2. Otázkou je, čím bude tento model od Polaroidu konkurovať už dostupným modelom od Samsungu a Nikonu. Spoločnosť už nejakú tú dobu nepredstavila žiaden úspešný fotoaparát, ktorý by sa ujal na trhu, takže sa musíme nechať prekvapiť.

Zdroj: Androidcommunity

22.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+