MojAndroid

Slovenská internetová jednotka Azet.sk vstúpila do úspešnej spolupráce so spoločnosťou Sony Ericsson. Spoločne sa podieľajú na vývoji nových aplikácii, čo prinesie výhody pre používateľov najnavštevovanejšieho komunitného portálu na Slovensku – Pokec.

Nová mobilná Pokec aplikácia umožňuje plnohodnotné využívanie služieb a funkcií k portálu Pokec prostredníctvom mobilných telefónov, ktoré majú operačný systém Android. Aplikácia je voľne dostupná na Android™ Market.

Aplikáciu podporujú telefóny Sony Ericsson XperiaTM X10, X10 mini a X10 mini pro s operačným systémom Android. K dispozícii bude je aj Java verzia napríklad pre telefóny Sony Ericsson ZYLOTM a Sony Ericsson ELMTM.

Nová aplikácia prináša používateľom komunitného portálu veľa benefitov. Nielenže im uľahčí a zrýchli prístup na Pokec, ale zároveň umožní nastaviť si prihlásenie do viacerých účtov a samozrejmosťou je tiež zabezpečenie prihlásenia do aplikácie PIN kódom. Neskôr bude možné v android verzii prijímať notifikácie na nové RP, poštu a prihlásenie priateľa. Výhodou je, že aktualizácie aplikácie prebiehajú automaticky.

„Penetrácia na trhu s mobilným internetom za posledný rok radikálne vzrástla, preto sme chceli priniesť pohodlné používanie služby Pokec aj priamo v mobiloch. Takto je komunitný portál Pokec k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek“, hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Azet.sk Milan Dubec.

Práve Sony Ericsson vystupuje ako profesionálny partner v tejto oblasti. „Našou snahou je prinášať služby s pridanou hodnotou. Ide predovšetkým o služby, ktoré naši zákazníci dobre poznajú a používajú. Vzhľadom na existujúce dátovo neobmedzené balíky mobilných operátorov aplikácii Pokec dôverujeme“, vyjadruje sa k spolupráci zástupca spoločnosti Sony Ericsson Milan Dzilsky.

29.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+