MojAndroid

Spoločnosť Petcube predstavila na Kickstarteri dvojicu nových kamier pre domácich miláčikov. Petcube Bites a Petcube Play sú vybavené Full HD kamerami a dokonca nočným videním, ktoré môžu streamovať obraz cez WiFi. K smartfónu sa pripájajú cez Bluetooth a sú kompatibilné s iOS aj Android zariadeniami.

petcube

Vďaka týmto dvom kamerám sa môžete so svojim zvieracím obľúbencom zahrať aj v prípade, že ste v práci alebo na služobnej ceste. Môžete sa mu dokonca prihovoriť a upozornenia si môžete nechať posielať vždy, keď sa váš domáci miláčik pohne alebo vydá zvuk. Pomocou Petcube Bites môžete svojho psa dokonca odmeniť dobrotou za to, že poslúchne váš príkaz. Ak viete, že budete zaneprázdnení, môžete cez aplikáciu nahrať odkaz a spolu s dobrotou ho spustiť v presne naplánovaný čas. Samozrejme, pomocou obidvoch zariadení môžete natáčať aj video a fotiť. Pri dlhších záberoch však spoločnosť chce, aby sa ukladali do cloudu, v ktorom budú uchované po dobu 30 dní. Za ten si však používatelia budú musieť priplatiť 10 dolárov mesačne.

Petcube Play ponúka obdobné funkcie ako Bites s tým rozdielom, že už neobsahuje dávkovač maškŕt. Vyniká však iným spôsobom. Je oveľa menší a výrobca doň integroval laserové ukazovátko, ktoré je možné ovládať na diaľku. Prostredníctvom neho sa môžete so svojim psom alebo mačkou zahrať aj v prípadoch, keď nie ste doma.

Cena Petcube Play začína na 119 dolároch, väčší Petcube Bites je o niečo drahší a stojí 149 dolárov. Zatiaľ ide ale len o projekt na Kickstarteri, ktorý sa môže ale aj nemusí realizovať. Podporiť ho môžete ale tým, že si zariadenie predobjednáte už dnes.

Zdroj: kisktarter

20.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+