MojAndroid

Dnes sa vo svete objavila veľmi roztomilá správa. Pes na juhokórejskom ostrove Jukdo nasledoval fotografa, ktorý mapoval ostrov pre Street View. Zlatý retríver sa objavil takmer na každej fotke a teraz si môžete pozrieť nielen prírodu samotného ostrova, ale aj jeho roztomilého obyvateľa. Vyzerá to tak, že Južná Kórea má odteraz taktiež vlastného Hačika.

Webová služba Daum poslala fotografa, aby zachytil malý “idylický ostrov”, ktorý sa nachádza východne od väčšieho ostrova Ullengdo. Nielenže sa do povedomia dostal ostrov Jukdo, ale je aj veľmi pravdepodobné, že si ho veľa ľudí virtuálne pozrie vďaka nevinnému spolucestovateľovi. Psíka môžeme vidieť vedľa fotografa alebo za ním, prípadne niekedy aj v diaľke medzi stromami a krovím.

Ostrov Jukdo je síce dlhý len 734 metrov a široký 482 metrov, zato má krásnu prírodu s veľkým množstvom stromov a nádherným pobrežím. Ale nebudeme si klamať, najzaujímavejšou súčasťou ostrova je práve zlatý retríver, ktorý sa každému dostane do srdca.

Síce sa osobne asi nikto z nás nedostane na ostrov, vždy si môžete pozrieť tieto exkluzívne zábery. Fotografie nenájdete na najznámejšom Google StreetView, ale na mapách od služby Daum.

Zdroj: Android Community

20.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+