MojAndroid

Novinky v oblasti aktualizácií sa budú objavovať čoraz viac, aj keď mnohí majitelia Android zariadení čakajú na svoju aktualizáciu už niekoľko mesiacov, majitelia Asus Padfone sa dočkajú vytúženej aktualizácie na Android 4.1 Jelly Bean už čoskoro.

Podľa oznámenia firemnej stránky spoločnosti Asus na Facebooku v Malajzii, najnovšia verzia Android 4.1 Jelly Bean by sa mala objaviť už počas decembra a postupne v celosvetovom meradle by počas januára mala byť aktualizácia portovaná aj ďalších zariadení po celom svete.

Asus Malajzia:

Vážení zákazníci ASUS,

S potešením Vám oznamujeme, že čoskoro sa objaví hlavná aktualizácia softvéru pre ASUS PadFone, ktorý získa aktualizáciu na Android ™ 4.1, Jelly Bean.

Pokusná FOTA aktualizácia je naplánovaná počas decembra, k jeho koncu na Tchaj-wane a následne bude pokračovať po celom svete.

Taktiež oznamujeme, že ostatné zariadenia Transformer Pad série prídu na rad v blízkej budúcnosti.

Ďakujeme vám za vašu stálu podporu.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Marianovi Zlamalovi.

Zdroj, foto: PadFoneClub

8.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+