MojAndroid

Začiatkom mája predstavil Orange predplatenú kartu Šikovná Prima, ktorá sa vyznačuje predovšetkým klesajúcou tarifou v závislosti od pretelefonovaných minút a prenesených dát. Po necelom mesiaci prichádza operátor s jej prvým vylepšením – od 30. mája zavádza klesajúcu cenu aj za Prima nekonečné balíky, ktoré slúžia na jej prispôsobenie aktuálnym telekomunikačným potrebám zákazníka.

Náš tip
Orange uvádza predplatenú kartu Šikovná Prima s klesajúcou tarifou a bonusmi za výšku spotreby

V praxi to znamená, že zákazníci, ktorí si k svojej predplatenej karte aktivovali niektorý z predplatených balíkov s automatickým predlžovaním, zaň zaplatia zníženú cenu a to hneď od prvého predĺženia. Zníženú cenu za Prima nekonečný balík budú platiť automaticky od prvého predĺženia počas celej doby, ako budú mať balík aktivovaný.  Znížená cena sa automaticky aplikuje aj všetkým zákazníkom, ktorí si niektorý z Prima nekonečných balíkov aktivovali už pred 30.5.2013, pokiaľ spĺňajú podmienku nepretržitého využívania.

Presné zľavy za konkrétne balíky sa pohybujú v rozpätí od 20 centov do 1 eura, ako je to znázornené v tabuľke.

Orange klesajúca cena Prima nekonečné balíky

Prima nekonečné balíky si môžu aktivovať aj zákazníci s pôvodným profilom Prima, nakoľko znížená cena sa týka aj všetkých Prima WOW kariet.

Zdroj: Orange

31.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+