MojAndroid

Spoločnosti SEAT a Orange Španielsko podpísali dohodu, ktorej cieľom je podporiť nový pokrok vo vývoji a používaní tzv. pripojeného automobilu, ako aj položiť základy spoločnej spolupráce v niekoľkých rôznych oblastiach. V tomto zmysle sa dohoda zameriava na tri hlavné smery – zlepšenie skúseností cestujúcich vo vozidle rozvíjaním automobilových inovácií, ponuka digitálnych domácich alebo kancelárskych zážitkov používateľom áut a realizácia vernostného programu, ktorý podporuje časté používanie novej konektivity a mobility, ktoré uvedú na trh.

Po podpísaní dohody vedúci divízie SEAT Arantxa Alonso zdôraznil, že:

Máme pocit, že máme strategické partnerstvá so spoločnosťami ako je Orange, ktoré výrazne posilňujú náš rozvoj automobilovej konektivity. Toto partnerstvo otvára vytvorenie veľkého priestoru na spoluprácu pre obe spoločnosti, ktoré sledujú spoločný cieľ – podporiť používanie pripojeného vozidla a uľahčiť a zefektívniť zážitok používateľa auta.

Pripojené vozidlo druhým digitálnym domovom

Okrem toho, riaditeľ Inovácie Orange a nových digitálnych služieb pre Španielsko Luis Santos je presvedčený, že “táto strategická dohoda so spoločnosťou SEAT je pre Orange veľkým krokom v stratégii pripojených objektov a Big Data a otvára dvere novinkám a novým vývojom okolo automobilov budúcnosti ktorá nám prispeje k dosiahnutiu nášho cieľa spájať našich zákazníkov s tým, na čom im najviac záleží. “

Významnou iniciatívou týkajúcou sa digitalizácie vozidiel, ktorá sa uskutoční prostredníctvom tejto spolupráce, bude spustenie projektu, ktorý sa usiluje o riešenie zamerané na to, aby sa vozidlo stalo druhým digitálnym domovom používateľa. Cieľom je, aby vodič i cestujúci mohli bezpečne integrovať niektoré svoje každodenné činnosti do svojho pobytu v aute.

Okrem toho budú obe spoločnosti pracovať na poskytovaní služieb na voľný čas a zábavu vo forme hudobného, audiovizuálneho a vzdelávacieho obsahu – samozrejme pri maximálnej bezpečnosti.

Taktiež si spoločnosti stanovili za cieľ vytvoriť vernostné programy pre využívanie všetkých riešení spojených s pripojeným vozidlom. Cieľom tohto kroku je ponúkať zľavy, odmeny a dary, čo môže prispieť k zvýšeniu vernosti používateľov a ich adaptácii na novú digitálnu éru áut.

9.2.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+