MojAndroid

Orange dnes do ponuky v tichosti uviedol nový paušál zameraný predovšetkým na dáta. Novinka má názov Universal a za 21,90 eur ponúka 6000 MB dát, ktoré je možné využiť doma, ale aj v celej EÚ. O tejto ponuke informoval portál Mobilmania.sk.

Novinka je určená predovšetkým pre zákazníkov, ktorí často cestujú do zahraničia. Tých prenos 1000MB dát vyjde približne na 3,65 eura. Po prenose celého balíka sú potom dáta spoplatňované jednotkovou cenou 3 centy za 1 MB. V prípade záujmu však môže zákazník k predplateným dátam dokupovať ďalšie. 1000 MB balíček vás v tomto prípade vyjde na 4 eurá.

Súčasťou paušálu nie sú k dispozícii žiadne predplatené minúty ani SMS či MMS správy. Dokonca k nemu nemožno získať ani žiadne dotované zariadenie. Navyše, volania sú pomerne drahé a doma stoja až 23 centov za 1 minútu. Pri volaní do EÚ vás minúta hovoru vyjde až na 31 centov za minútu.

Aktualizované:

Orange nám poskytol bližšie informácie o dátovom paušále Universal. Ten je určený predovšetkým na surfovanie a nie na telefonovanie. Tiež doplnil, že k paušálu je možné získať dotované zariadenie.

5.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+