MojAndroid

Spoločnosť HTC vás pozýva na ďalšie stretnutie ORANGE Android Roadshow 2015 do mesta Košice. Stretneme sa v sobotu 18. apríla 2015 v Univerzitnej knižnici TUKE, kde si ukážeme novinku HTC One (M9). Najnovšia vlajková loď v celosvetovo uznávanej HTC One rodine je klasickou a nadčasovou oslavou krásy a elegancie, ktorá kombinuje maximálny štýl a vysoký výkon, čo vám umožní získať čo najviac z vášho mobilného telefónu. Vyskúšať si ju budete môcť osobne vo svojich rukách. Registrácia na akciu je ZADARMO, máme posledné voľné miesta.

registrovat sa

Prihlasovanie na akciu stále prebieha, registrovať sa môžete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

HTC One M9

HTC One M9-recenzia-8

V nadväznosti na trojročnú snahu o dokonalosť, HTC One M9 spája to najlepšie z oceneného HTC One M7 a HTC One M8 do pôsobivého, ikonického dizajnu. Výrazné kovové hrany sú dokonale kombinované s ladnými krivkami poskytujúc vzhľad na úrovni šperku. Malý s ľahkým držaním, vypracovaný, jednoliaty kovový dizajn je zvýraznený nádherným dvoj tónom strieborného a ružovo zlatého povrchu, ktorý je rovnako osobitý ako je odolný. Zlaté boky vyleštené ako zrkadlo sa bez námahy zlievajú do línie brúseného strieborného zadného panela, podporujúc jasný a živý displej.

HTC Sense 7: Rozšírenie vás

Váš telefón by mal vypovedať o tom, kto ste a nový HTC Sense™ 7 vám poskytuje kontrolu nad všetkým. Vysoko prispôsobiteľný a intuitívny sa stáva vami, HTC Témy vás stavajú do stredobodu zážitku so smartfónom, inteligentne analyzujúc vaše obľúbené fotografie, menia vzhľad a dojem z vašich aplikácií, farebných schém a pozadí.

Váš vždy pripravený spoločník na cestách, váš smartfón, je perfektne umiestnený tak, aby obohatil váš mobilný život. Sense 7 prichádza s novou verziou domovskej obrazovky, aby poskytoval najužitočnejšie aplikácie domovskej stránke na základe vašej polohy. S týmto kontextovým a prispôsobiteľným ovládacím prvkom (widgetom), či už doma, v práci, alebo pri zábave, nie ste nikdy vzdialený viac než na jedno kliknutie od funkcie, ktorú potrebujete. Inteligentnejší HTC BlinkFeed ™ tiež uľahčuje odhaliť skryté poklady, ktoré vás obklopujú a pomocou lokalizačných údajov odporučí body záujmu, novinky a informácie.

HTC One M9-recenzia-5

Neuveriteľné zobrazovanie: Pomáhame vám vytvoriť vaše najlepšie spomienky

Keďže nosíte vo vrecku najlepší fotoaparát, vytvoriť s vašim smartfónom geniálne, kreatívne a zábavné fotografie bude ľahké ako vánok. Fotoaparáty HTC One M9 sú navrhnuté tak, aby zachytili každý okamih v úžasnej kvalite, ktorá vám umožní prežiť tieto okamihy znovu a znovu. Hlavný fotoaparát je vybavený neuveriteľnými 20 megapixelmi, ktoré zvýrazňujú každý ostrý, zložitý detail a zafírové sklíčko objektívu chráni pred poškriabaním. Pre živé video, ktoré vyzerá ako posledný trhák, fotoaparát tiež natáča filmy v rozlíšení 4K.

Najlepšie momenty vás často prekvapia a spontánny okamih nie je dostatočne osvetlený. Najlepší možný spoločník impulzívneho fotografa, HTC One M9 rieši nízku hladinu osvetlenia záberov s výkonným čelným fotoaparátom UltraPixel™. Dynamická auto expozícia a UltraPixely, ktoré zachytávajú o 300% viac svetla než štandardné fotoaparáty vytvárajú ostrejšie, prirodzenejšie a vyváženejšie autoportréty v akýchkoľvek svetelných podmienkach.

HTC Sense 7 s funkciou HTC EYE ™ Experience robí tvorbu kreatívnych snímok jednoduchou. Hostiteľ nových efektov na úpravu fotografií, ako sú napríklad tvary, prizma, prvky a bokeh, vám umožní pridať trochu individuálneho umenia do každého záberu. S aplikáciou Zoe™ ich môžete automaticky upravovať, pridávať k nim hudbu² podľa svojho výberu a dovoliť priateľom remixovať kolekciu vlastnými zábermi a vytvárať tak spoločne zdieľanú oslavu každého okamihu.

RE fotoaparát

re-global-KSP_background_8

Sústreďte sa na okamih, nie na váš fotoaparát. Úžasne zábavný a bezproblémovo použiteľný, fotoaparát RE sa vám zapne v ruke, zaznamenáva fotografie a videá bez hľadáčika a všetko odosiela do vášho telefónu, kde možno záznam jednoducho upraviť a jedným stlačením zdieľať.

Zariadenie je navrhnuté tak, aby sa vám prirodzene a s ľahkosťou vošlo do dlane a nepôsobilo rušivo. Zariadenie RE ponúka nerušené snímanie videa a fotografií. Ovládanie jedným tlačidlom vám nespôsobí starosti pri prepínaní medzi režimami a jeho objektív so 146-stupňovým zorným uhlom zachytí všetko bez ťažkopádneho hľadáčika.

Každodenné chvíle sa zmenia na nezabudnuteľné: pripojte vaše zariadenie RE k riadidlám vášho bicykla alebo ku kolobežke vášho dieťaťa. Pripnite ho k svojmu ruksaku pri túre alebo k parapetu okna a vytvorte zrýchlený videozáznam vašej štvrte.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+