MojAndroid

OnePlus 5 aktuálne púta na seba pozornosť zo všetkých strán. Predstavený bol len nedávno, no už teraz je jasné, že aj keď nejde o tú najvybavenejšiu vlajkovú loď na trhu, vzhľadom na svoju cenu ho definitívne môžeme tak označiť. Za 499$ totižto získate zariadenie, ktoré exceluje nielen po stránke výkonu, ale ponúka aj skvelý fotoaparát a prémiovú konštrukciu. Na Youtube sa už dlho objavujú najrôznejšie testy a porovnania, ktoré sa snažia ukázať, ktorý smartfón dnes ponúka najväčšiu rýchlosť. Dnes sa preto pozrieme na porovnanie OnePlus 5 vs. iPhone 7 Plus.

Test dopadol veľmi tesne, a to najmä v prvom kole, kedy mal mierne navrch iPhone. Pri druhom kole sa však karta obrátila a OnePlus 5 benefitoval z rýchlejšieho načítania už spustených aplikácií a hier. iPhone zdržali najmä pomalšie animácie systému, ktoré spôsobili, že sa za svojim protivníkom oneskoril o približne 8 sekúnd.

 

30.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+