MojAndroid

OnePlus sa v posledných rokoch vyprofiloval ako skutočný unikát na trhu so smartfónmi. Vďačiť môže za to v podstate rovnakej stratégií, ktorú zvolilo aj dnes už úspešné Xiaomi. To je ponúkať smartfóny s výborným pomerom ceny a výkonu. Presne to sa čínskej spoločnosti aj podarilo. Teraz ponúka vo svojom portfóliu dva výkonne modely, ktoré patria k tým najlepším smartfónom minulého roka – sú nimi OnePlus 3 a OnePlus 3T. Druhý menovaný teraz prichádza aj v limitovanej colette edícii.

colette-edition-3 (1)

Colette edícia smartfónu prichádza zahalená celá v čiernej farbe a vo verzii, ktorá ponúka až 128GB internej pamäte. To, že ide skutočne o exkluzívny kúsok dokazuje aj fakt, že OnePlus v spolupráci so spoločnosťou Colette, vyrobil len 250 kusov. Ako už tušíte, dostať sa k nim nebude žiadna prechádzka ružovou záhradou. Aby ste si mohli jeden kus kúpiť, budete musieť navštíviť Paríž, a to presne 21. marca o 11:00 v obchode Colette. Cena limitovanej edície OnePlus 3T je 479 eur.

Zdroj: androidcentral

16.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+