MojAndroid

Nový smartfón OnePlus 3 potešil mnohých používateľov hneď niekoľkými spôsobmi. Nie len, že ide o výkonné zariadenie s výbornými špecifikáciami a cenou, ale konečne je možné ho získať bez akýchkoľvek obmedzení jednoduchou objednávkou z internetového obchodu. Teda, aspoň doteraz to bolo možné. Zrušenie pozvánkového systému či rebríčka záujemcov malo za následok veľký dopyt po telefóne, ktorý vyústil do aktuálnych problémov.

Náš tip
OnePlus 3 predstavený bez prekvapení. Zabijak vlajkových lodí znovu nesklamal

OnePlus 3 1

Spoločnosť preto oznámila, že od 9. augusta nebude telefóny dostupný až v 24 krajinách. Okrem Slovenska sa jedná aj o ďalšie európske krajiny Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Estónsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovinsko a Španielsko.

Ak si chcete telefón kúpiť, spravte tak čo najrýchlejšie. V opačnom prípade sa môže stať, že naň budete čakať poriadne dlho, aj keď toto pozastavenie predajov by malo byť iba dočasné. Na oficiálnej stránke výrobcu sa ale budete môcť prihlásiť do špeciálneho systému, ktorý vás mailom upozorní na to, keď bude OnePlus 3 znovu dostupný skladom.

Zdroj: OnePlus via engadget

4.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+