MojAndroid

Ak vlastníte tablet a ste fanúšikom závodných hier, herná pecka s názvom Beach Buggy Blitz bude určite tým pravým pre vás. Hra je odporúčaná najmä pre tablety s aspoň 2-jadrovým procesorom, nakoľko ponúka naozaj peknú a prepracovanú grafiku a takisto prepracovaný herný engine.

Beach Buggy Blitz sa ovláda buď pohybom prstov po stranách displeja, čím udávate smer zatáčania alebo s pomocou využitia gyroskopu a akcelerometra – teda natáčaním tabletu podobne ako keď natáčate skutočný volant. Bugina má automatický plyn, no brzdiť samozrejme musíte sami. Na to slúži pedál v ľavej časti obrazovky. Výhodou hry je jazdenie v takmer nekonečnom a pekne spracovanom svete, takže nuda z rovnakej trate tu určite rolu hrať nebude. Hlavným cieľom hry je okrem príchodu do cieľa aj zbieranie zlatiek, ktoré na vás počas cesty budú čakať. Teda klasický a overený koncept. Počas hrania môžete odomykať bonusové doplnky pre upravenie vášho auta, odomknutie nového auta, alebo získania novej postavy práve pomocou týchto bonusových zlatiek. Je to naozaj potrebné, lebo súperi sú silní a vy ich premôžete iba úpravami buginy.

  

A čo je najlepšie, táto obľúbená hra s vysokým hodnotením je k dispozícii na Googe Play zdarma, preto neváhajte a hor sa do závodenia s Beach Buggy Blitz. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie a my vám prajeme už len príjemné hranie!

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

30.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+