MojAndroid

V jednoduchosti je krása. Tak možno nazvať aj hru od slovenských vývojárov – Bubble Breaker Free. Ide o klasickú logickú hru, v ktorej už podľa názvu pôjde o guličky a ich pukanie. Štýl hry je veľmi populárny medzi všetkými generáciami a hra sa pre vás stane čoskoro drogou.

 

Cieľom hry je ničiť guličky rovnakej farby, ktoré sa vzájomne dotýkajú a tvoria akúsi skupinu. Prvým kliknutím skupinu označíte, čo vám umožňuje vidieť, aké veľké množstvo guličiek sa v nej nachádza a následne druhým klikom guličky prasknete a získate tak body. Čím viac guličiek sa v skupine nachádza, tým viac bodov získavate, tak sa snažte! Hra ponúka až 6 herných módov, ako napríklad farebné guličky, čierno-biele guličky či “falling” mód – kde vám padajú guličky z horného okraja displeja. Svoje výsledky si môžete porovnať v lokálnych alebo globálnych tabuľkách a tak získate prehľad o tom, ako dobre to s guličkami viete :)

Podporte prácu slovenských autorov a po stiahnutí tejto nenáročnej hry pridajte svoj názor a hodnotenie na Android Markete, čo pomôže v ďalšom vývoji tejto logickej klasiky!

Bubble Breaker Free (Android-AZ)

Android Market

AppBrain

419 Kb

20.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+