MojAndroid

Aj dnes si predstavíme jednu hru z dielne slovenských vývojárov, ktorá by vám mohla spríjemniť dlhé chvíle. Ide o 3D spracovanie hernej klasiky, hry Tetris, ktorú pozná zrejme každý. Ide o hru, ktorá by mohla zaujať všetky generácie, hlavne tých, ktorí majú logické myslenie a dobrý postreh. Do hry bol, už podľa názvu, pridaný tretí rozmer, čo zmenilo túto starú klasiku na modernejšiu hru.

Cieľom je dostať padajúce bloky do celistvých vrstiev, ktoré potom miznú – však to poznáte, či nie ? :) Hra má jednoduché ovládanie a hrať ju zvládne každý, od malého dieťaťa po starého otca. Kocky môžete otáčať, rotovať a pohybovať s nimi ako len chcete, pomocou vyobrazených tlačidiel. Čím väčšou úrovňou prechádzate, tým viac bodov získavate. V nastaveniach nájdete zmenu svojho nicku, veľkosť dimenzie, nastavenia objektov, farby, atď…Svoje skóre si môžete pozrieť v tabuľkách. Príjemné hranie!

3D TETRIX FREE

Android Market

AppBrain

1,2 Mb

v1.2

Android 1.6 a vyššie

Zadarmo

 

28.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+