MojAndroid

Autor: Pseudo Games

Komentár autora:

Zábavná logická hra so šťavnatým publikom!

Komentár MôjAndroid.sk:

Juices je zaujímavá logická hra s veselým prostredím a spracovaním. Úlohou hráča je pospájať päť kusov ovocia z jedného druhu, ktoré postupne pribúda náhodne na hracom poli. Pri každom premiestnení ovocia, aby ste vytvorili rad, pribudne na hracom ďalšie.

Zaujímavá logická pri ktorej sme sa naozaj zabavili. Grafické prostredie spracované do oranžovej farby a spracovanie zvukov v nás evokovalo príjemný pocit z hrania a niektoré časti hry vyvolali v nás aj úsmev na tvári.

Skutočne odporúčame vyskúšať!

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasujte a vyhrajte 3x HTC Wildfire S a 10x Sygic GPS Navigation. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Juicies
Pseudo Games
Verzia 1.0.0 (30. 11. 2011)
Veľkosť 24 MB
2.2+

Zadarmo


 

 

19.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+