MojAndroid

Streda je dňom, kedy si môžete vychutnať ďalší diel nášho seriálu Obedná prestávka. Dnes si predstavíme veľmi zaujímavú Android hru s názvom Whale Trail, ktorú si môžete zakúpiť priamo na Google Play Store v zľave za necelých 1,50€ v obmedzenom čase. Ide o veľmi dobre graficky spracovanú oddychovú hru, ktorá sa pýši aj kvalitnými zvukmi a jednoduchým ovládaním. Aké ďalšie vlastnosti ponúka tento herný titul sa dozviete v nasledujúcich riadkoch…

Veľryba Whillow sa rozhodla vyskočiť vysoko do oblakov, aby unikla zlému barónovi Von Barry. Vašou úlohou je pomôcť tejto veľrybe pri jej lete nebom a zbierať pritom bubliny, spoznávať a stretávať vašich priateľov a ničiť protivníkov. Počas tejto misie budete musieť likvidovať “búrkových bratov”, za ktorých zničenie získavate istý počet bodov. Pri zbieraní bublinových kolekcií alebo pri likvidácií protivníkov určite využijete aj pohyb nazývaný “slučka” . S takýmto zadaním prechádzate dokopy 5 farebných svetov na nebi, ktoré sú plné zábavy a kvalitného gameplay-u, ktorému pomáhajú aj veľmi kvalitné zvuky a soundtrack od Gruffa Rhysa (z The Super Furry Animals). Jednoduchým a intuitívnym 1-dotykovým ovládaním môžete ovládať hru v 3 hracích módoch – klasickom a challenge móde alebo vo frenzy móde, kde bojujete len proti “búrkovým bratom”. Jednotlivé levely, ktorých je v 2 balíkoch dokopy 64, prechádzate zbieraním bodov aj vďaka bodovým bonusom a ste oceňovaní hviezdičkami, pričom maximálne môžete za jeden level získať 3. Počas zbierania či ničenia protivníkov vám pomôžu rôzne herné vylepšenia ako napríklad power up či magnet na bubliny. Túto hru si môžete v Game Centre zahrať bezdrôtovo aj so svojimi priateľmi. Dosť však bolo rečí, pozrite si nasledujúcu sériu videí, ktoré vám túto hru priblížia určite príjemnejšou cestou.

Ak sa vám táto vydarená Android hra zapáčila, môžete si ju zakúpiť, ako sme už spomínali, na Google Play Store za zníženú cenu 1,49€. Autori použili na vývoj tejto Android hry finančné prostriedky vo výške zhruba 200,000€, preto by sme im to mohli symbolicky vynahradiť aspoň kúpou tejto hry. Whale Trail je oddychovka, ktorá za tie drobné určite stojí!

 

Whale Trail
ustwo
Verzia 1.2.1 (9. 2. 2012)
Veľkosť 26 MB
2.3+

1,49 €

Zdroj: Google Play Store, YouTube

28.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+