MojAndroid

Ak ste aj vy vyrastali na PC hrách typu Need For Speed 2, Dynablaster či Super Mario, možno vám je známy aj titul Pocket Tanks, ktorý si v roku 2001 získal obrovský úspech. Sme veľmi radi, že sa táto hra dostala aj na Google Play Store, a že vám ju dnes v Obednej prestávke môžeme predstaviť.

Android hra Pocket Tanks je rovnako bravúrne spracovaná, ako originál pochádzajúci z PC prostredia. Ide o kreslenú vojnu tankov, ktorá však nie je vôbec jednoduchá a vyžaduje si logické myslenie a presnosť, ktorú získate len poctivým tréningom a presnou muškou. Hra si na začiatku vyžaduje väčšie množstvo trpezlivosti, no po chvíli sa pre vás môže stať, vďaka výbornému spracovaniu a chytľavému gameplay-u, drogou, ktorá vás bude zabávať aj niekoľko hodín.

  

  

Hra ponúka hneď niekoľko hracích módov. Okrem tréningu na vás čaká aj súboj proti počítaču, prípadne proti protivníkovi, ktorý môže spolu s vami hrať na jednom Android smartfóne alebo tablete. V hre môžete proti svojmu súperovi vyslať niekoľko desiatok typov zbraní, ďalšie zbrane si môžete dokúpiť za necelé 2€. Na súpera strieľate pod uhlom, ktorý si zvolíte, silou, akú nastavíte, takže je celý priebeh hry vo vašich rukách. Princíp tohto titulu sa vysvetľuje len veľmi ťažko, no nakoľko je táto hra dostupná bezplatne, odporúčame vám ju nainštalovať a aspoň vyskúšať. Nám učarovala a rozhodne vám ju odporúčame.

      

Okrem zbraní ako napalm, strely s navigáciou, rádioaktívne podzemné náboje, či klasické rakety, sa môžete tešiť aj na intuitívne dotykové ovládanie a naozaj výborné spracovanie hry. Pocket Tanks odporúčame každému milovníkovi hier PvP a fanúšikom ťažkej vojenskej techniky, na svoje si však príde aj mladšia hráčska generácia, či starší, ktorí sa s týmto titulom už stretli v mladšom veku. Hru môžete sťahovať z Google Play Store bezplatne, nižšie nájdete odkaz. Príjemné hranie!

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

2.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+