MojAndroid

Ak sa vám páčia klasické skákačky ako Doodle Jump, NinJump a Abduction! tak potom si hru Parachute Free zamilujete. Je to skákačka tak trochu naopak. Skočte na padáku cez celkovo 6 levelov plných vyhýbania sa prekážkam, zbierania špeciálnych predmetov, a to všetko za čo najkratší čas so ziskom čo najväčšieho počtu bodov. Dajte si ale pozor! Záhadné príšery sa spikli proti vám a chcú zmariť váš príjemný let padákom… dokážete ich zahnať naspäť odkiaľ prišli?

Jednoduché ovládanie nakláňaním telefónu, 5 jedinečných tematických prostredí a dva herné módy dávajú dohromady pestrú a zábavnú hru plnú výziev pre deti ako aj pre dospelých.

V hre vystupujete ako Paraman. Mierne popletený, ale neuveriteľne obratný parašutista. Máte na to, aby ste prešli všetkých 40 levelov, vyhli sa pritom všetkým prekážkam a trafili sa na pristávaciu podložku?

5 tematických prostredí, cez ktoré si môžete zaskákať:

  • hory
  • džungľa
  • púšť
  • oblasť 51.2
  • vesmír

Ovládanie je založené na kombinácií akcelerometra a dotyku. Do strán sa posúvate naklonením telefónu doprava a doľava; rýchlosť meníte nakláňaním hore a dole. Čím rýchlejšie padáte, tým rýchlejšie vám pribúdajú body, ale ťažšie sa vyhýba prekážkam.

Hru si môžete stiahnuť pomocou nasledujúceho QR kódu alebo pomocou odkazov pod ním, ale budete potrebovať Android v minimálnej verzii 2.0.

Android Market | AppBrain

23.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+