MojAndroid

Hoci počasie von naznačuje príchod teplého leta, dnes sa budeme baviť o snehu. Dnešná Obedná prestávka totižto prezentuje veľmi zábavnú a chytľavú hru iStunt 2, v ktorej sa skloňujú slová ako snowboard, sneh a prekážky, preto si všetci vyberte zimné čiapky a rukavice, dnes nám bude trochu zima!

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov športových hier, tak sa vám iStunt 2 bude určite páčiť. Veríme, že presvedčí aj tých, ktorí tomuto žánru neholdujú. V iStunt 2 sa z vás stáva nekompromisný snowboardista, ktorý zdoláva rôzne hory a trate, na ktorých sa nachádza množstvo prekážok. Nečakajte žiadne 3D spracovanie ani prepracovanú grafiku, táto hra skôr zakladá na hrateľnosti a zábave. A zábavy si užijete určite kopec. Ovládanie vašej postavy je intuitívne, pohyb kontrolujete nakláňaním vášho zariadenia a dotykmi na obrazovke. Všetko vám ukáže prvé kolo v hre, preto sa nemusíte báť, že budete z ovládania na začiatku zmätení. Postupne sa vám táto hra určite zapáči a budete ju hrávať pravidelne, tak, ako je to aj v našom prípade.

  

Kvalitu tejto hry zabezpečuje aj meno výrobcu – Miniclip. Táto spoločnosť vytvorila už niekoľko obľúbených herných titulov, hlavne čo sa online internetových hier týka, a iStunt 2 v kvalite vôbec nezaostáva. Hrateľnosť je v tejto hre zabezpečená rôznymi súčasťami, ako sú napríklad zmena gravitácie, zrýchľovače, rozlične členený terén či miesta, ktoré si vyžadujú vaše zohnutie alebo naopak poskočenie na snowboarde. Každá jazda bude výnimočná a nikdy sa pre vás nestane nudnou. V každom jednom kole máte za úlohu nazbierať čo najviac hviezdičiek, za ktoré budete na konci patrične ohodnotení. O skóre sa stará integrovaný systém OpenFeint, ktorý zaznamená každý jeden výsledok počas prechádzania 88 levelov v hre. Ak sa vám náhodou podarí prejsť všetky levely v krátkom čase, tak nezúfajte, pretože Miniclip do tejto hry levely pravidelne pridáva. Aby toho nebolo málo, v hre nájdete aj obchod, v ktorom si môžete dokúpiť rôzne doplnky, aby ste spravili svojho snowboardistu ešte krajším. Zakúpiť si môžete aj “skips”, ktoré preskočia level, ktorý neviete prejsť a tým vám uľahčia progres v celej hre. Ak máte málo peňazí v hre, môžete si ich dokúpiť za tie reálne. Akoukoľvek kúpou za reálne peniaze automaticky odstránite aj reklamy z hry.

  

Veríme, že sa vám dnešná obedná prestávka páčila a že si prečítate aj ďalší diel tohto nášho pravidelného seriálu. Hru, ktorú sme si predstavili dnes – iStunt 2 si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie a následne môžete vyjadriť svoj názor na tento herný titul v komentároch pod článkom.

 

iStunt 2
Miniclip.com
Verzia 1.0.4 (3. 5. 2012)
Veľkosť 20 MB
2.1+

Zadarmo
30.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+