MojAndroid

Dnes máme sobotu a možno vo víre povinností a práce si radi nájdete chvíľu čas aj na hranie. Prinášame vám tip na víkendovú hru od BBC s názvom Doctor Who. V tejto 3D adventúre/puzzle hre je vašou úlohou zachrániť rodinu, ktorá bola zlým Dalekom poslaná späť v čase. Hra by mohla zaujať najmä fanúšikov rovnomenného seriálu Doctor Who, ale to neznamená, že by nemohla zabaviť aj kohokoľvek iného ;).

V hre môžete vykonávať nasledovné činnosti:

  • Cestovať časom a priestorom do siedmich unikátnych lokalít s viac ako 100 levelmi
  • Zvyšujúca sa náročnosť levelov na vyskúšanie vašich reflexov a myslenia
  • Hru si môžete zahrať v role Doctora Who alebo jeho spoločníčky Amy Pond. Každý z nich má jedinečné schopnosti, vďaka ktorým vyriešite zadané úlohy.
  • Možnosť hrať za postavy Daleks, Cybermen a Silurians – každý s unikátnym vlastnosťami, ktoré budete potrebovať na dokončenie levelov.
  • Autentická hudba zo seriálu

V počiatočnom štádiu spustenia hry sa síce hodnotenie znížilo len na 2,5 hviezdičky, ale to bolo zapríčinené prvotnými komplikáciami a častými hláškami force close. Vyskúšajte ju a dajte nám vedieť, či sa vám hra páčila ;)

Doctor Who – The Mazes of Time
BBC Worldwide Limited
Verze 1.0.3 (12. 8. 2011)
Velikost 46 MB
2.1+

Zdarma
20.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+